Ф'юрі вирішив відновити кар'єру заради третього бою з Усиком

СПОРТ
вчора, 08:05
Ф'юрі вирішив відновити кар'єру заради третього бою з Усиком

Британський боксер Тайсон Ф'юрі вирішив відновити кар'єру в 2026 році заради третього бою проти українця Олександра Усика.

Про це повідомляє The Ring.

За словами голови Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг Туркі аль-Шейха, Тайсон Ф’юрі має намір відновити кар’єру та повернутися на ринг у 2026 році.

«Я розмовляв із ним, і він пообіцяв виступити в Ер-Ріяді у 2026 році. У нас є кролик, на якого треба пополювати», — сказав аль-Шейх, який займається організацією боксерських поєдинків.

Тайсон Ф’юрі називав «кроликом» Олександра Усика.


Завершення кар’єри Ф’юрі

36-річний британський важковаговик оголосив про завершення кар’єри у січні 2025 року після двох поспіль поразок від Олександра Усика. У травні 2024 року він програв українцю роздільним рішенням суддів у поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу. У грудні Ф’юрі поступився Усику в реванші одностайним рішенням і не зміг відібрати в нього титули WBC (Всесвітня боксерська рада), WBO (Всесвітня боксерська організація) та WBA (Всесвітня боксерська асоціація).

Тайсон Ф’юрі у листопаді 2015 року завоював чемпіонські пояси IBF (Міжнародна боксерська федерація), WBO та WBA, перемігши українця Володимира Кличка. Проте британець через проблеми з допінгом був змушений відмовитися від титулів і повернувся на ринг лише у 2018 році.

Вдруге чемпіоном світу він став у лютому 2020 року, коли нокаутував у реванші американця Деонтея Вайлдера та заволодів поясом WBC (перший бій між боксерами завершився внічию, а в третьому також достроково переміг британець). Ф’юрі утримував титул до травня 2024 року, поки не зустрівся з Усиком.

Загалом у його активі 34 перемоги (24 — нокаутом), 1 нічия та 2 поразки.

38-річний Олександр Усик 19 липня у Лондоні вдруге боксуватиме за звання абсолютного чемпіона світу — цього разу проти володаря титулу IBF, британця Данієля Дюбуа.


Читайте також:
Спорт
Британський експерт: Усик припинив співпрацю з Красюком, бо наближається до завершення кар'єри.
24 червня, 22:39
Спорт
Андрій Новицький переміг Давіда Сегаррою.
24 травня, 10:11
Спорт
Українець Олександр Усик проведе 19 липня бій за титул абсолютного чемпіона світу проти британця Даніеля Дюбуа.
25 квітня, 10:04
Спорт
Український боксер Олександр Усик проведе поєдинок з британським боксером Даніелем Дюбуа 12 липня.
15 квітня, 16:05
Спорт
Олександр Усик оголосив про бій з американським боксером Джейком Полом, який нещодавно переміг Майка Тайсона.
29 березня, 14:23
Спорт
Олександр Усик зізнався, коли завершить боксерську кар'єру
18 березня, 16:51